«Епіцентр» переміг у спарингу вінницьку «Ниву»

Сьогодні, 28 червня, в Дунаївцях «Епіцентр» провів свій перший контрольний поєдинок у нинішньому міжсезонні. Суперником кам’янчан стала вінницька «Нива». Матч завершився впевненою перемогою нашої команди з рахунком 4:1.

Склад «Епіцентру» в першому таймі: Федотов, Кристін В., Кристін С., Григоращук, Климець, Ліповуз, Миронюк, Козак, три гравці на перегляді.

Склад «Епіцентру» в другому таймі: Білик, Кирюханцев, Кристін В., Кристін С., Запорожець, Беженар, п’ять гравців на перегляді.

У першому таймі вже на 10 хвилині влучний постріл Микола Миронюка змінив рахунок у грі. Утім, на 41-ій хвилині вінничанам вдалося відігратися, коли вихід віч на віч реалізував Нікіта Петрук. Та нічия протрималася не довго. На 45-ій хвилині вдруге гарматним пострілом у матчі відзначився Микола Миронюк.

Після перерви рахунок тривалий час був незмінним. І це при тому, що «Епіцентр» повністю володів ініціативою. Та на 76-ій та 78-ій хвилинах кам’янчанам вдалося дотиснути суперника та забити ще двічі – відзначилися гравці на перегляді.

Отож, «Епіцентр» – «Нива» 4:1.

Вже першого липня «Епіцентр» у Кам’янці-Подільському зіграє контрольний матч проти волочиського «Агробізнесу». Початок матчу о 16:00.