2 серпня ФК «Епіцентр» в Ужгороді провів матч другого етапу Vbet Кубку України-2023/2024 проти харківського «Металіста». Поєдинок завершився з рахунком 1:2.
До вашої уваги кілька світлин з поєдинку, надані медіадепартаментом ФК «Металіст».
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/1-1024x729.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/2-1024x667.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/3-1024x713.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/4-1024x717.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/5-1024x685.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/6-1024x1024.jpg)
2 серпня ФК «Епіцентр» в Ужгороді провів матч другого етапу Vbet Кубку України-2023/2024 проти харківського «Металіста». Поєдинок завершився з рахунком 1:2.
До вашої уваги кілька світлин з поєдинку, надані медіадепартаментом ФК «Металіст».