Пропонуємо вашій увазі кілька світлин з поєдинку чемпіонату України в першій лізі групи «А» «Епіцентр» – «Металіст», який відбувся в Кам’янці-Подільському 30 вересня.
Нагадаємо, гості доволі швидко забили два голи, та кам’янчанам ще до перерви вдалося зрівняти рахунок, завдяки влучним ударам Данили Кравчука та Сергія Стеня. У підсумку, матч «Епіцентр» – «Металіст» завершився з рахунком 2:2.
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/epicentr-metalist-30-09-2023-1-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/epicentr-metalist-30-09-2023-2-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/epicentr-metalist-30-09-2023-3-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/epicentr-metalist-30-09-2023-4-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/epicentr-metalist-30-09-2023-5-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/epicentr-metalist-30-09-2023-6-1024x476.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/epicentr-metalist-30-09-2023-7-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/epicentr-metalist-30-09-2023-8-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/epicentr-metalist-30-09-2023-9-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/epicentr-metalist-30-09-2023-10-1024x683.jpg)