До вашої уваги світлини поєдинку серії плей-офф за право наступного сезону виступати в Українській Прем’єр-лізі «Верес» – «Епіцентр», який 2 червня пройшов у Рівному та завершився з рахунком 3:1.
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/veres-epicentr1-1024x682.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/veres-epicentr2-1024x682.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/veres-epicentr3-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/veres-epicentr4-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/veres-epicentr5-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/veres-epicentr6-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/veres-epicentr7-1024x682.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/veres-epicentr8-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/veres-epicentr9-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/veres-epicentr10-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/veres-epicentr11-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/veres-epicentr12-1024x682.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/veres-epicentr13-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/veres-epicentr14-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/veres-epicentr15-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/veres-epicentr16-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/veres-epicentr17-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/veres-epicentr18-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/veres-epicentr19-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/veres-epicentr20-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/veres-epicentr21-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/veres-epicentr22-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/veres-epicentr23-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/veres-epicentr24-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/veres-epicentr25-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/veres-epicentr26-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/veres-epicentr27-1024x682.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/veres-epicentr28-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/veres-epicentr29-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/veres-epicentr30-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/veres-epicentr31-1024x682.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/veres-epicentr32-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/veres-epicentr33-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/veres-epicentr34-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/veres-epicentr35-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/veres-epicentr36-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/veres-epicentr37-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/veres-epicentr38-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/veres-epicentr39-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/veres-epicentr40-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/veres-epicentr41-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/veres-epicentr42-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/veres-epicentr43-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/veres-epicentr44-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/veres-epicentr45-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/veres-epicentr46-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/veres-epicentr47-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/veres-epicentr48-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/veres-epicentr49-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/veres-epicentr50-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/veres-epicentr51-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/veres-epicentr52-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/veres-epicentr53-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/veres-epicentr54-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/veres-epicentr55-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/veres-epicentr56-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/veres-epicentr57-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/veres-epicentr58-1024x684.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/veres-epicentr60-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/veres-epicentr61-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/veres-epicentr62-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/veres-epicentr63-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/veres-epicentr64-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/veres-epicentr65-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/veres-epicentr66-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/veres-epicentr67-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/veres-epicentr69-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/veres-epicentr70-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/veres-epicentr71-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/veres-epicentr72-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/veres-epicentr73-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/veres-epicentr74-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/veres-epicentr75-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/veres-epicentr76-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2024/06/veres-epicentr77-1024x682.jpg)
До вашої уваги світлини поєдинку серії плей-офф за право наступного сезону виступати в Українській Прем’єр-лізі «Верес» – «Епіцентр», який 2 червня пройшов у Рівному та завершився з рахунком 3:1.