До вашої уваги фотографії з матчу третього попереднього раунду Vbet Кубка України 2023/2024 «Прикарпаття» – «Епіцентр», який відбувся 15 серпня в Івано-Франківську та завершився з рахунком 1:2.
Нагадаємо, рахунок у поєдинку на 22 хвилині матчі відкрив Іван Бендера, а на 76-ій перевагу кам’янчан подвоїв Владислав Мороз. Утім, господарі відіграли один м’яч, коли на 88 хвилині пенадьті реалізував Василь Француз.
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/prykarpattya-epicentr-kubok-0-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/prykarpattya-epicentr-kubok-1-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/prykarpattya-epicentr-kubok-2-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/prykarpattya-epicentr-kubok-3-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/prykarpattya-epicentr-kubok-4-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/prykarpattya-epicentr-kubok-5-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/prykarpattya-epicentr-kubok-6-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/prykarpattya-epicentr-kubok-7-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/prykarpattya-epicentr-kubok-8-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/prykarpattya-epicentr-kubok-9-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/prykarpattya-epicentr-kubok-10-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/prykarpattya-epicentr-kubok-11-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/prykarpattya-epicentr-kubok-12-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/prykarpattya-epicentr-kubok-13-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/prykarpattya-epicentr-kubok-14-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/prykarpattya-epicentr-kubok-15-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/prykarpattya-epicentr-kubok-15-1-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/prykarpattya-epicentr-kubok-16-1024x684.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/prykarpattya-epicentr-kubok-16-1-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/prykarpattya-epicentr-kubok-17-1024x682.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/prykarpattya-epicentr-kubok-18-1024x682.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/prykarpattya-epicentr-kubok-19-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/prykarpattya-epicentr-kubok-20-1024x682.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/prykarpattya-epicentr-kubok-20-1-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/prykarpattya-epicentr-kubok-21-1024x682.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/prykarpattya-epicentr-kubok-22-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/prykarpattya-epicentr-kubok-23-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/prykarpattya-epicentr-kubok-24-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/prykarpattya-epicentr-kubok-24-1-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/prykarpattya-epicentr-kubok-25-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/prykarpattya-epicentr-kubok-26-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/prykarpattya-epicentr-kubok-27-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/prykarpattya-epicentr-kubok-27-1-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/prykarpattya-epicentr-kubok-28-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/prykarpattya-epicentr-kubok-28-1-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/prykarpattya-epicentr-kubok-29-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/prykarpattya-epicentr-kubok-29-1-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/prykarpattya-epicentr-kubok-30-1024x721.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/prykarpattya-epicentr-kubok-31-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/prykarpattya-epicentr-kubok-32-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/prykarpattya-epicentr-kubok-33-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/prykarpattya-epicentr-kubok-33-1-1024x682.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/prykarpattya-epicentr-kubok-35-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/prykarpattya-epicentr-kubok-36-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/prykarpattya-epicentr-kubok-37-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2023/08/prykarpattya-epicentr-kubok-38-1024x683.jpg)