Пропонуємо вашій увазі світлини з поєдинку чемпіонату України в першій лізі групи «А» «Епіцентр» – «Хуст», який відбувся в Кам’янці-Подільському 7 жовтня.
Нагадаємо, вже на14 хвилині Андрій Ліповуз відкрив рахунок, але на 16 хвилині Володимир Шевчук відновив рівновагу. У другому таймі два голи Сергія Стеня принесли перемогу кам’янчанам. Отже, матч «Епіцентр» – «Хуст» завершився з рахунком 3:1.
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/epicentr-hust-7-10-2023-1-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/epicentr-hust-7-10-2023-2-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/epicentr-hust-7-10-2023-3-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/epicentr-hust-7-10-2023-4-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/epicentr-hust-7-10-2023-5-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/epicentr-hust-7-10-2023-6-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/epicentr-hust-7-10-2023-7-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/epicentr-hust-7-10-2023-8-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/epicentr-hust-7-10-2023-9-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/epicentr-hust-7-10-2023-10-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/epicentr-hust-7-10-2023-11-1024x684.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/epicentr-hust-7-10-2023-12-1024x684.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/epicentr-hust-7-10-2023-13-1024x684.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/epicentr-hust-7-10-2023-14-1024x684.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/epicentr-hust-7-10-2023-15-1024x684.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/epicentr-hust-7-10-2023-16-1024x684.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/epicentr-hust-7-10-2023-17-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/epicentr-hust-7-10-2023-18-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/epicentr-hust-7-10-2023-19-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/epicentr-hust-7-10-2023-20-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/epicentr-hust-7-10-2023-21-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/epicentr-hust-7-10-2023-22-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/epicentr-hust-7-10-2023-23-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/epicentr-hust-7-10-2023-24-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/epicentr-hust-7-10-2023-25-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/epicentr-hust-7-10-2023-26-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/epicentr-hust-7-10-2023-27-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/epicentr-hust-7-10-2023-28-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/epicentr-hust-7-10-2023-29-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/epicentr-hust-7-10-2023-30-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/epicentr-hust-7-10-2023-31-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/epicentr-hust-7-10-2023-32-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/epicentr-hust-7-10-2023-33-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/epicentr-hust-7-10-2023-34-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/epicentr-hust-7-10-2023-35-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/epicentr-hust-7-10-2023-36-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/epicentr-hust-7-10-2023-37-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/epicentr-hust-7-10-2023-38-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/epicentr-hust-7-10-2023-39-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/epicentr-hust-7-10-2023-40-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/epicentr-hust-7-10-2023-41-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/epicentr-hust-7-10-2023-42-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/epicentr-hust-7-10-2023-43-1024x683.jpg)