Дякуємо Єгору Демченку!

Контракт футбольного клубу «Епіцентр» із півзахисником Єгором Демченком завершується 30 червня.

Єгор Демченко став гравцем нашого клубу взимку 2025 року. Разом із «Епіцентром» він став володарем золотих медалей Першої ліги, провівши в сезоні 2024/2025 сім поєдинків, в яких відзначився одним забитим голом. У сезоні 2025\2026 Демченко зіграв у 15 матчах УПЛ та 1 Кубку України, записавши в свій актив гол у ворота «Полтави».

Футбольний клуб «Епіцентр» вдячний Єгору за півторарічну співпрацю. Бажаємо не зупинятися, прогресувати та тішити любителів футболу своєю грою!