Епіцентр – Агробізнес: коли жодна з команд не хотіла поступатися

11 серпня у Кам’янці-Подільському ФК «Епіцентр» провів свій матч третього туру чемпіонату України в Першій лізі в групі «А». В гості до кам’янчан завітав волочиський «Агробізнес».

Технічні дані матчу:

«Епіцентр» – «Агробізнес» 1:1

Голи: Беженар, 85 (з пенальті) – Заєць, 82.

Попередження: Глущук, 54, Григоращук, 79, Ліповуз, 90 – Волков, 67, Заєць, 84, Чижевський, 90+3

«Епіцентр»: Чернобай, Жмуйда, Мороз, Григоращук, Климець, Глущук (Полюлях, 72), Ліповуз, Беженар (Буряк, 89), Ляшенко (Гринь, 76), Стень (Бендера, 72), Гірний.

Головний тренер Сергій Нагорняк.

«Агробізнес»:  Попович, Білий, Даценко, Гаврушко, Квасний, Теплий (Гудзінський, 74), Толочко (Тишинінов, 87), Свистун (Заєць, 67), Равлик, Кузьмин (Грицак, 87), Волков (Зоренко, 74).

Головний тренер Олександр Чижевський.

Цей поєдинок для «Епіцентру» став першим домашнім у нинішньому сезоні. Але на відміну від стартових матчів, які команда провела на Закарпатті, сьогодні кам’янчанам не вдалося виграти. Хоча шанси на це було. Утім, якщо дивитися на перебіг подій, коли забивалися голи, то… Словом – бойова нічия.

На старті поєдинку кам’янчани могли відкривати рахунок, після того, як Андрій Беженар із власної половини поля віддав довгу загострюючу передачу на Максима Гірного. Центрфорвард увірвався у штрафний майданчик гостей, змістився зо 11 метровою позначки та пробив повз голкіпера. Утім, героєм епізоду став захисник Роман Білий, який підстрахував воротаря та опинився в потрібному місці в потрібний час, не дозволивши м’ячу влетіти в ворота «Агробізнеса». Згодом був непоганий удар від Ляшенка, але Попович впорався із ним. Та ще один момент, який мав усі шанси на гол, стався на 29 хвилині. Жмуйда з правого флангу вирізав передачу на Гірного, і, якби Максим влучив по м’ячу, то він з високою ймовірністю опинився б у сітці воріт. Але Максиму не вдалося пробити з лінії воротарської, тож рахунок не змінився. «Агробізнес» же свій перший удар по воротам господарів провів на 30 хвилині – зі штрафного пробив Кузьмин, але для Чернобая цей удар став легкою здобиччю.

Початок другого тайму став доволі потужним у виконанні «Епіцентру». Перша ж атака кам’янчан завершилася тим, що в штрафному майданчику гостей на газоні опинився Сергій Стень, але арбітр Вадим Запрутняк показав, що порушення правил не було. А ще через три хвилини вже Стень міг нагоду забивати та його удар зльоту виявився дуже неточним. На 62 хвилині мав шанс і Юрій Глущук, який замикав передачу Беженара. Та удар в падінні з метрів трьох також був не влучним.

Найнапруженішим та емоційним видалися заключні 10 хвилин. Спочатку «Агробізнес» заробив кутовий, після подачі якого м’яч згодом відскочив на Зайця, і той зумів влучно пробити у лівий від Чернобая кут – 0:1. Та вже за кілька хвилин той же Заєць не за правилами зупинив Бендеру і арбітр призначив пенальті у ворота «Агробізнеса». Одинадцятиметровий реалізував Беженар – 1:1.

У заключні хвилини поєдинку обидві команди намагалися виграти цю гру. Але фінальний свисток арбітра зафіксував нічию.