Епіцентр – Хуст: безвиграшну серію перервано!

7 жовтня в 11 турі кам’янець-подільський «Епіцентр» в рідних стінах зміг перервати свою безвиграшну серію, яка тривала три матчі, перемігши ФК «Хуст». Крім цього, команда змогла вразити ворота суперника тричі, що вперше сталося у нинішньому сезоні. Але головне, що здобули четверту перемогу в чемпіонаті та покращили своє турнірне становище.

Технічні дані матчу

«Епіцентр» – «Хуст» 3:1

Голи: Ліповуз, 14, Стень, 48 (з пенальті), Стень, 54 – Шевчук, 16.

Попередження: Скиба, 86, Василинець, 87.

«Епіцентр»: Жмурко, Кристін В. (Жмуйда, 46), Мороз, Григоращук, Климець, Ліповуз, Глущук (Миронюк, 66), Беженар, Ляшенко (Бендера, 66), Стень (Гринь, 85), Кравчук (Кристін С., 89).

Головний тренер Сергій Нагорняк.

«Хуст»: Левченко, Іванов (Колчін, 75), Тихненко, Скиба, Павлич (Баник, 75), Вагін (Мердєєв, 61), Приходько, Станкович (Василинець, 75), Борисенко, Вадовський (Пилип, 61), Шевчук.

Головний тренер Володимир Циткін.

Востаннє кам’ячани перемагали 9 вересня, коли на стадіоні імені Тонкочеєва здолали «Буковину» 2:1. А після того матчу «Епіцентр» зіграв вінчию в Івано-Франківську з «Прикарпаттям», поступився вдома «Ниві» з Бузової 0:2 та звів унічию матч із «Металістом» 2:2. А тому нині, звісно, наша команда прагнула перервати цбю безвиграшну серію.

Утім, початок матчу був доволі обережним у викоанні обох команд. За перші 10 хвилин – жодного небезпечного моменту. Та вже на 14 хвилині, заробивши кутовий, «Епіцентру» вдалося відкрити рахунок у грі. Сергій Стень навісив у штрафний майданчик гостей, де Андрій Ліповуз з лінії воротарського майданчика влчуно пробив – 1:0. Зауважимо, цей гол для Ліповуза став дебютним у складі «Епіцентра».

Та «Хусту» доволі швидко вдалося відігратися. Гостін на 16 хвилині заробили право на штрафний. Станкович навісив на дальню стійку, там Скиба скинув на вбігаючого Вагіна, а той відправив м’яч на лінію воротарського майданчика, де ніким не прикритий Володимир Шевчук одразу ж ударом головою відправив м’яч у сітку ворті – 1:1.

Майже миттєво господарі знову могли повести в рахунок, але Юрій Глущук пробив поруч зі стійкою.  «Епіцентр» не зупинився, а продовжував шукати варіанти для взяття воріт гостей. І на 41 хвилині дублем у грі міг відзначитися Ліповуз. Але цьог оразу «Хуст» від голу врятувала стійка воріт.

А ось у другому таймі кам’янчани з перших хвилин просто «полетіли». І вже на 47 хвилині Данило Кравчук своїм пасом вивів на ударну позицію Олександра Климця. 97-й номер «Епіцентра» увірвався в штрафний майданчик гостей, почав підробляти м’яч під удар, і його на газон завалив Скиба – пенальті! Одинадцятиметровий взявся виконувати Сергій Стень – пробив потудно та влучно, і рахунок став 2:1.

Маючи мінімальну перевагу в рахунку, кам’янчани не зупинилися. Воно продовжили тиснути на суперника. І на 54 хвилині Стень наважився на удар з лінії штрафного майданчика в дальній від голкіпера «Хуста» кут – і знову влучно 3:1!

Ставити крапку в матчі на 60 хвилині міг Андрій Ляшенко, якого майже віч на віч вивів Андрій Беженар, але півзахисник «Епіцентру» не зміг влучити у ворота.

На 80 хвилині оформити хет-трик отримав шанс Стень, який, після прострілу Івана Бендери пробивав з лінії воротарського майданчика – вище воріт.

У підсумку матч так і завершився перемогою «Епіцентра» з рахунком 3:1.