Епіцентр – Металіст: пропустили, відігралися, недотиснули

Матч 10 туру ФК «Епіцентр» проводив у Кам’янці-Подільському, куди в гості завітав харківський «Металіст». Суперник, попри останню сходинку в турнірній таблиці, не простий. Що, власне, і підтвердив сам матч.

Технічні дані матчу:

«Епіцентр» – «Металіст» 2:2

Голи: Кравчук, 40, Стень, 43 – Рязанцев, 5, Луців П., 8.

Попередження: Гірний, 44 – Гомес, 19, Рязанцев, 44, Голубка, 63, Приходько, 75, Бусько, 90+2.

«Епіцентр»: Чернобай, Жмуйда, Мороз, Григоращук, Климець, Алібеков (Кристін С., 17), Ліповуз, Гринь (Ляшенко, 46), Данило Кравчук, Стень (Іван Бендера, 76), Гірний (Беженар, 55).

Головний тренер Сергій Нагорняк.

«Металіст»: Фастов, Бусько, Горяінов, Гомес, Дігтярь (Вернаттус, 82), Голубка (Тепляков, 77), Багачанський, Рязанцев (Синчук, 77), Мораренко (Ісаєнко, 46), Луців П.,  Луців В., (Горенко, 90).

Головний тренер Андрій Аніщенко.

На початку матчу обидві команди наче приглядалися одна одної. Однак, вже на 5 хвилині гостям вдалося несподіванно відкрити рахунок у грі. Василь Луців на лівому фланзі прийняв м’яч від партенрів, обіграв Владислава Мороза та чи то пробив у ближній кут воріт «Епіцентра», чи то прострелив і… наче Сергій Чернобай все контролював, намгався приборкати м’яч, але той вислизнув з рук голкіпера «Епіцентру» і покотився далі, де Євгеній Рязанцев в боротьбі з Олександром Климцем із метрів трьох переправив його в ворота господарів 0:1.

Поки гравці «Епіцентру» оговтувалися від швидкого пропущенного голу, «Металіст» забив знову. Цього разу на 8 хвилині Петро Луців влучно пробив з метрі 13-ти і рахунок став 0:2.

Звісно, після такого «холодного душу», кам’янчани ще певний час «приходили до тями». Збільшивши темп атаки, вони намагалися якнайшвидше зменшити відставання в рахунку. Щоправда, у завершальній стадії атаки мало що вдавалося. Крім того, вже на 17 хвилині матчу тренерському штабу довелося проводити вимушену заміну – пошкодження зазнав Ахмед Алібеков.

А на 40 хвилині «Епіцентру» все таки вдалося вразити ворота суперника. Данило Кравчук під завісу 40 хвилини, отримавши пас від Андрія Ліповуза, наважився на удар з метрів 25-ти. Постріл виявися потужним та не зручним для голкіпера «Металіста» – низом і з відскоком від газону. М’яч спочатку влучив у стійку, а вже потім  у ворота – 1:2.

Майже миттєво «Металіст» провів стрімку контратаку, яка, на щастя на для кам’янчан, завершилася неточним ударом Дегтяря. А згодом, на 43 хвилині, Кравчук заробив штрафний в метрів 25-26 від воріт харків’ян і Сергій Стень виконав стандарт бездоганнно – пробив у «дев’ятку» воріт Фастова. Рахунок став 2:2.

У другому таймі футболісти «Епіцентра» не скинули обертів. Господарі поля контролювали гру, більше володіли м’ячем, загрожували воротам суперника. Але часто просто не вистачало точності в завершальній стадії. Або ж самовіддано грали захисник «Металіста», які вчасно блокували удари гравців «Епіцентра». Чого лише вартий момент на 74 хвилині, коли Андрій Ляшенко прострілив на набігаючого на 11-метрову позначку Олександра Климця?! І той, наче все робів вірно, пробив та міг забивати, але ж Бусько завадив… зігравши вдало в підкаті, м’яч полетів вище воріт від ноги захисника «Металіста».

А на 90 хвилині вже харків’яни могли вивезти з Кам’янці-Подільського три очки, якби Василь Луців влучно пробив головою. Але м’яч, після його удару, влучив у стійку та залишив меді поля.

У підсумку нічия 2:2, яка нездовільнила жодну з команд. Далі… матчі 11 туру.