Епіцентр – Металург: коли на табло 1:2

22 квітня ФК «Епіцентр» у Кам’янці-Подільському на стадіоні імені Григорія Тонкочеєва провів свій матч 3 туру другого етапу чемпіонату України VBET UA Перша в групі «Чемпіонська». Суперником кам’янчан став запорізький «Металург», який цього дня грав швидше та результативніше. А відтак… переміг.

Технічні дані:

«Епіцентр» – «Металург» 1:2

Голи: Ничипоренко, 82Сидоров, 14 (з пенальті), 52.

Попередження: Мороз, 14, Гірний, 64 – Ніколаєнко, 96

Вилучення: Байда, 61.

«Епіцентр»: Жмурко, Григоращук, Мороз, Шевченко, Жмуйда, Миронюк (Ничипоренко, 79), Чепелюк (Ліповуз, 55), Кристін С. (Гірний, 46), Стень (Барбоса, 46), Ляшенко (Кристін В, 62), Буряк.

Головний тренер Сергій Нагорняк.

«Металург»: Байда, Сокол, Палюх, Векляк, Сніжко (Польовий, 65), Дворовенко, Крапивний, Сейтхалілов, Сад (Білоцерковець, 66), Могильний (Ніколаєнко, 63), Сидоров.

Головний тренер Володимир Микитін.

Вже на першій хвилині поєдинку гості провели стрімку атаку, яка завершилася ударом Богдана Могильного. «Епіцентр» від голу врятував Роман Жмурко. Кам’янчани ж відповіли на 13 хвилині не сильним ударом головою Степана Григоращука, який став легкою здобиччю для Назара Байди. І після цього «Металургу» вдалося одразу провести атаку, під час якої Владислав Мороз не за правилами «поклав» на газом Олексія Сидорова у власному штрафному майданчику і арбітр поєдинку Ігор Сташук призначив пенальті в ворота «Епіцентра». Його ж і реалізував Сидоров – 0:1.

Кращий бомбардир «Металурга» Олексій Сидоров частенько тримав в напрузі захист «Епіцентра» в напрузі. А на 52 хвилині матчу, після прострілу Могильного, оформив дубль у грі, змінивши цифри на табло на 0:2.

На перший погляд, здавалося, «Металург» вже мав комфортну перевагу в рахунку та мав спокійно догравати матч. Але футболісти «Епіцентра» намагалися врятувати матч. І, можливо, через це на 61 хвилині голкіпер гостей Назар Байда емоційно та неспортивно повів собі в одному з епізодів, коли Максим Гірний дограв свій епізод до кінця, намагаючись у межах правил не дати воротарю заволодіти м’ячем.Та Байда відреагував на це… спчату кинув м’ячем у спину нападник «Епіцентра», а потім і штовхнув руками в груди. Вердикт арбітра – червона картка Байді.

«Металург» залишився в меншості й малюнок матчу змінився. «Епіцентр» взяв гру під повний контроль і вже на 69 хвилині Гірний міг скоротити рахунок, але йог удар з під захисника зміг відбити Ніколаєнко. Утім, 19-річному голкіперу «Металурга», для якого цей матч через вилучення Байди став дебютним, не вдалося зберегти свої ворота на нуль. На 82 хвилині Олег Ничипоренко наважався на удар з метрів 30-ти, і Гордій Ніколаєнко не зміг його упіймати – 1:2.

Здавалося, що інтрига повернулася до матчу. І «Епіцентр» намагався врятувати гру, звести її, принаймні, до нічиєї. Але… «Металург» переміг.

Попереду на кам’янчан очікують два виїзні поєдинки. Вже 29 квітня в Кременчузі проти «Кременя». То ж після гри з «Металургом» тренерський штаб «Епіцентру» проаналізує помилки та готуватиме  команду до поєдинку проти «Кременя».