Епіцентр – Нива Бузова: пенальті, автогол та поразка

Матч 9 туру в Першій лізі, який відбувся 23 вересня в Кам’янці-Подільському, в якому «Епіцентр» приймав «Ниву» з Бузової Київської області був центральним. Адже третя команда групи «А» приймала другу. І перебіг подій виправдав значення «центрального матчу». Щоправда, «Епіцентр» поступився…

«Епіцентр» – «Нива» (Бузова) 0:2

Голи: Паламар, 9 (з пенальті), Григоращук, 28 (автогол)

Попередження: Чернобай, 8, Глущук, 75, Кристін С., 90 – Турчанов, 45, Льопка, 71, Тименко, 76, 78, Сергійчук, 80

Вилучення: Тименко, 78 (друга жовта картка)

«Епіцентр»: Чернобай, Кристін В., Алібеков, Григоращук, Климець (Ляшенко, 72), Глущук, Ліповуз, Беженар (Кристін С.,63), Кравчук, Стень (Бендера, 46), Гірний (Гринь, 72).

Головний тренер Сергій Нагорняк.

«Нива»: Льопка, Корохов, Західний, Прокопчук, Дворовенко, Турчанов, Шалфєєв (Калінін, 23), Паламар (Місюра, 85), Будняк, Книш (Тименко, 62), Нехтій (Сергійчук, 62).

Головний тренер Ігор Жабченко.

Вже на 8 хвилині матчу гості, заробивши штрафний біля центрального кола, дуже швидко його розіграли. Паламар вивів Будняка віч-на-віч із Чернобаєм і голкіпер «Епіцентру» в підкаті вибив м’яч з під ніг півзахисника «Ниви», той впав на газон, а абітр матчу Ярослав Леськів призначив пенальті. Сергій Чернобай вгадав напрямок удару з 11-метрової позначки в виконанні Руслана Паламаря, але удар був потужним і рахйноу став 0:1.

Вже через п’ять хвилин Андрій Беженар небезпечно пробивав по воротах гостей, але Льопка зміг відбити цей удар. А згодом у Данили Кравчука було два моменти. Спочатку на 20 хвилині пізахисник «Епіцентру» з кута штрафного майданчика «Ниви» намагався поцілити у дальню «дев’ятку» – не влучив. А потім за хвилину Кравчук перекинув м’яч повз голкіпера гостей, але і повз ворота. На 24 хвилині зрівняти рахунок міг і Андрій Ліповуз, але і його удару з метрів 13-ти не вистачило влучності.

Здавалося, що гол назріває. І визрів. Але в інші ворота. Паламар навісив у штрафний майданчик господарів і там захисник «Епіцентру» Степан Григоращук зрізав м’яч у власні ворота – 0:2.

Бузівчани ж на 34 хвилині провели ще одну непогану атаку, яка завершилася небезпечним ударом Нехтія, але кам’янчан врятував Чернобай.

На початку другого тайму «Епіцентр» знову створив момент, який міг завершитися взяттям воріт. Простріл Олександра Климця на дальню стійку  замикав Іван Бендера, але й він пробив не точно. Згодом вже і Климець міг забивати, коли Алібеков розрізав захист «Ниви» та вивів на ударну позицію Олександра. Але і в цьому випадку… удар був повз ворота. На 58 хвилині – ще один момент. Та цього разу пробивав Максим Гірний. І «Ниву» врятував Льопка.

А на 78 хвилині матчу гості залишилися в меншості – другу жовту каркту отримав Тименко. «Епіцентр» продовжував тиснути на ворота суперника, але забити хоча б один гол не судилося. «Нива» здобула перемогу та збільшила свій відкрив у турнірній таблиці.