Епіцентр – Поділля: у футболі так буває

20 жовтня в Кам’янці-Подільському відбувся матч 13 туру в Першій лізі групі «А», в якому «Епіцентр» приймав хмельницьке «Поділля». Кам’янчани, створивши чималу кількість моментів біля воріт гостей, змогли їх втілити у два голи. Але втримати перемогу… не вдалося.

Технічні дані туру:

«Епіцентр» – «Поділля» 2:2

Голи: Беженар, 45+1, Кравчук, 53 – Василенко, 79, Задоя, 87 (з пенальті)

Попередження: Григоращук, 45, Кристін С., 46, Ляшенко, 50 – Василенко, 90.

«Епіцентр»: Жмурко, Мороз, Григоращук, Кристін В., Кристін С., Миронюк (Глущук, 81), Ліповуз, Беженар, Стень, Ляшенко (Гірний, 63, Бендера, 86), Кравчук.

Головний тренер Сергій Нагорняк.

«Поділля»: Непогодов, Веремієнко, Цибульник, Савчук (Корешков, 22, Костенко, 27, Оробець, 74), Сімінін, Задоя, Коваленко (Каверін,22) , Назарчук, Доброхотов (Василенко, 74), Пріхна, Войтіховський.

Головний тренер Віталій Костишин.

Початок матчу міг стати бенефісом Данили Кравчука. Адже вже на першій хвилині поєдинку Данило, після подачі з лівого флангу від Андрія Ляшенка міг відкривати рахунок у грі – але удару Кравчка з лінії воротарської забракло точності. Та вже на четвертій хвилини Кравчук знову опинився на вістрі атаки нашої команди – цього разу Данило пробив після передачі Андрія Беженара у площину воріт, але… «Поділля» врятував голкіпер Дмтиро Непогодов. Згодом на 18 хвилині – ще один шанс для Крачука – після передачі Владислава Кристіна. Та й цього разу гравцю «Епіецнтра» забракло точностію. Утім, все це свідчило про одне – «Епіцентр» налаштований виключно на перемогу. І кам’янчани в першому таймі виглядали доволі потужно, адже гості нічого не могли створити попереду, а вся гра, здебільшого, точилася на половині поля хмельничан. Ось тільки втілити свою тотальну перевагу бодай в один гол ніяк не вдавалося.

І лише на 45+1 хвилині «Епіцентр» нарешті забив. Миронбк у центральній зоні перевів м’яч ліворуч на Стеня і Сергій з кута штрафного майданчика потужно пробив по воротам «Поділля». Непогодов наче відбив удар, але ж далі Андрій Беженар у боротьбі з двома захисниками гостей збіг вколотити м’яч у сітку воріт 1:0.

Вже на початку другого тайму Данило Кравчука сповна реабілітувався за свої невикорситанні моменти в першій половині гри. Після перехоплення Андрієм Ліповузом, м’яч опинився в Кравчука і той потужно низом пробив з 18 метрів – 2:0. Здавалося, справу зроблено. Утім, два голи – не та перевага, яка мала б розслабити футболістів «Епіцентру», а тому вони продовжували атаки на ворота суперника. І мали ж моменти! Ось тільки ні Ліповуз, ін Беженар, ні будь хто інший не реалізували їх. А ось гості… на 79 хвилині удар Каверіна Жмурко хоч і відбив, але ж першим на добиванні був Василенко, і рахунок став 2:1. А згодом хмельничани вимушено почали грати в меншості – ігрове зіткнення Гірного з Веремієнком завершилося тим, що центральний оборонець «Поділля» не зміг продовжити гру, а його команда вже використала усі заміни. Не дограв до завершення матчу і Максим Гірний, якого вимушено замінили на 86 хвилині. Причина – те саме зіткнення, після якого в форварда «Епіцентру» підозра на струс мозку. Та ще до заміну Гірний міг збільшувати перевагу кам’янчан на 84 хвилині, але з його ударом впоравсчя Непогодов. Хвилинами двома до цього дубль міг оформлювати і Кравчук – та пробив неточно. Міг забивати і Ліповуз на на 85 хвилині – але пробив потужно і не точно.

87 хвилина… одна з нечисельним атак «Поділля» завершилася тим, що Василенка не за правилами зупинилися в штрафному майданчику і арбітр Дмитро Осауленко призначив пенальі, який реалізував Євген Задоя – 2:2.

«Епіцентр» прагнув виграти. Але… Нічия. Далі – 14 тур і матч у Тернополі проти «Ниви».