Епіцентр поступився тернопільській Ниві

28 серпня у Кам’янці-Подільському відбувся матч 5 туру чемпіонату України в Першій лізі групі «А». ФК «Епіцентр» приймав тернопільську «Ниву». І, на жаль, наша команда зазнала першої поразки в чемпіонаті

Технічні дані матчу:

«Епіцентр» – «Нива» (Тернопіль) 2:3

Голи: Ляшенко, 30, Гірний, 67 (з пенальті) – Гатала, 32, Різник, 39, Галадей, 76.

Попередження: Глущук, 42, – Давидов, 35, Дорошенко, 69

Вилучення: Кристін С., 85

«Епіцентр»: Чернобай, Жмуйда (Кристін С., 57), Мороз, Григоращук, Кристін В., Глущук (Миронюк, 46), Ліповуз (Козловський, 89), Беженар, Ляшенко (Бендера, 57), Стень, Гринь (Гірний, 46).

Головний тренер Сергій Нагорняк.

«Нива»: Механів, Соколов, Зінь, Хруставка, Демчук (Танчак, 81), Гатала (Малащук, 90+2), Волохатий, Дорошенко, Проців (Бороденко, 69), Давидов (Мудрий, 46), Різник (Галадей, 69).

Головний тренер Василь Малик.

Те, що обидві команди гратимуть у цьому поєдинку виключно на перемогу, схоже, сумнівів не повинно було бути не в кого. Адже «Епіцентр» та «Нива» хотіли перервати свої серії. Кам’янчани – безвиграшну (дві гри поспіль в чемпіонаті не вигравали), тернопляни – серію поразок (програли два поєдинки поспіль). Утім, на темп гри на старті матчу, мабуть, вплинула спека – було більше 35 градусів в затінку, а тому команди наче звикали до високих температурних показників. Та саме гравці «Ниви»  все одно на 3 хвилині змогли створити момент, який мали б реалізувовувати, адже вивели Адрія Різника віч-на-віч із Сергієм Чернобаєм. Однак, «Епіцентр» врятував голкіпер.

По суті, гра ожилилася аж на хвилині 30-ій. Кам’янчани провели атаку, яка завершилася вдалими ідивідуальними діями Ляшенка. Андрію вдалося розхитати захисників «Ниви» та влучно пробити з 11 метрів у дальній від Механіва кут – 1:0.

Перевага господарів протрималася недовго. Вже на 32 хвилині навіс Проціва з правого флангу головою результативно замкнув Ігор Гатала – 1:1. Ще через сім хвилин Різник вдруге отримав шанс реалізувати «побачення» з Чернобаєм – цього разу не схибив і рахунок став 1:2.

Наприкінці першого тайму «Епіцентр» просто був зобов’язаний зрівнювати рахунок. Навіс Беженара з лівого флангу на дальню стійкумав реалізовувати Ляшенко. Андрій наче все робив правильно – пробив в один дотик із лінії воротарської… але м’яч влучив у поперечину.

У другому таймі футболісти нашої команди продовжили свої атаки на ворота суперника. Але, то удару Беженара забракло влучності, то Механів впорався з пострілом Миронюка. І на 66 хвилині Мудрий у боротьбі за м’яч завалив Станіслав Кристіна – арбітр Єгор Кєвліч призначив пенальті. Його і реалізував Максим Гірний – 2:2.

А на 76 хвилині матчу навіс із правого флангу від Хруставки завершився влучним ударом Галадей. І гості знову повели в рахунку – 2:3.

«Епіцентр» намагався врятувати матч. Але схоже сил вже просто не вистачало… До того ж, на 85 матчу команда залишилася в меншості – за фол останньої надії червону картку отримав Станіслав Кристін.

Отож, кам’янчани поступилися, а «Нива» перемогла. Далі… матчі 6 туру. «Епіцентр» свій поєдинок проведе 2 вересня в Львові, де зустрінеться з «Карпатами».