Епіцентр – Верес: далі йде команда з елітного дивізіону

23 серпня в Кам’янці-Подільському пройшов матч четвертого попереднього етапу Vbet Кубка України 2023/2024, в якому ФК «Епіцентр» приймав представника Прем’єр-ліги рівненський «Верес». Кам’янчани поступилися в цій грі, а тому тепер зосередяться виключно на матчах чемпіонату України в Першій лізі. Щоправда, шанси зіграти в 1/8 фіналу «Епіцентр» мав, але…

Технічні дані матчу:

«Епіцентр» – «Верес» 1:3

Голи: Стень, 87 – Гайдучик, 44, Шарай В., 40+1, 90+5

Попередження: Буряк, 9, Бендера, 35, Кристін В., 57, Полюлях, 72, Жмуйда, 85 – Шарай В., 65, Годя, 89

«Епіцентр»: Жмурко, Жмуйда, Мороз, Григоращук, Кристін С., Полюлях, Глущук (Ліповуз, 46), Кристін В. (Ляшенко, 66), Бендера (Стень, 46), Буряк (Беженар, 46), Гринь (Павлюченко, 90+1).

Головний тренер Сергій Нагорняк.

«Верес»: Когут, Гагун (Світюха, 78), Курко, Кучеренко, Гакман, Кучеров (Шух, 78), Кухарук (Блізніченко, 66), Шарай С. (Годя, 78), Шевченко, Шарай В., Гайдучик (Шестаков, 66).

Головний тренер Сергій Лавриненко.

«Епіцентр» у цьому сезоні ще не програвав. Але і «Верес» – ще не вигравав. Щоправда, команди виступають в різних дивізіонах, а тому навряд чи модна порівнювати їхніх суперників. Утім, що було очевидним, так це те, що і кам’янчани, і рівняни, хотіли виграти цей матч. І, якщо «Вересу» це вдалося за рахунок досвіду та «свіжості» (рівняни до цього провели поки 4 матчі в УПЛ), то «Епіцентру», мабуть, не вистачило ні досвіду, ні сил, оскільки для команди це був вже сьомий поєдинок в сезоні. Та саме гості були близькими на початку матчу відкрити рахунок, коли Гайдучик небезпечно пробивав головою, але м’яч пролетів поруч зі стійкою. Господарі ж відповіли неточним ударом Полюлях на 16 хвилині та пострілом з розвороту з метірв 12-и у виконанні Гриня на 22 хвилині, з яким впорався Когут.

Темп гри протягом усього першого тайму не можна назвати високим. Обидві команди обережно діяли, але під завісу перших 45 хвилин саме господарі моментами втрачали концентрацію, через що «Вересу» вдалося, здавалося, вирішити підсумок протистояння. Спочатку  навіс Гагуна вдало замкунв Гайдучик на 44 хвилині, а згодом – на 45+1 хвилині, на пас Кучерова «знайшовся» Владислав Шарай, який одразу з лінії воротарської потужно пробив. 0:2 і команди пішли на перерву.

Наставник «Епіцентра» Сергія Нагорняк у перерві одразу ж провів потрійну заміну, випустивши лідерів команди – Беженара, Ліповуза та Стеня. Утім на початку другого тайму це не дало швидкого та бажаного ефекту, але згодом саме ці футболісти додали в атаці «Епіцентра». Кам’янчани поачли діяти гостріше, хоча і «Верес», в цілому, просто грав по рахунку, контролюючи м’яч. Та в другій половині тайму атаки господарів стали небезпечнішими, але без результативними. Чого лише вартий момент в Ліповуза на 71 хвилині, коли Андрій після подачі від кутового прапорця пробив з метірв 9-ти – повз ворота. А на 86 хвилині Ліповуз наважився на удар з метрів 23-ох… «Верес» врятували стійка.

І все таки «Епіцентру» вдалося повернути інтригу до протистояння. Сталося це на 87 хвилині, коли після чергового кутового навіс від Беженара замкнув Сергій Стень – 1:2

Був шанс у госпдарів і перевсти гру в екстратайми, але з ударом Андрія Ляшенка на 90 хвилині впорався Богдан Когут. А згодом, вже на 90+5 Степан Григоращук помилився при прийомі м’яча неподалік власного штрафного майданчика і його одразу обікрав Михайло Шестаков. Форвард  «Вереса» опинився віч-на-віч із Жмурком, відпасував на Владсилава Шарая і той оформив дубль у грі та встановив остаточний рахунок у грі – 1:3.

«Верес» крокує далі. «Епіцентр» тепер зосереджується на чемпіонаті. Вже 28 серпня домашній матч проти терноіпльської «Ниви».