«Епіцентр» здобув чергову перемогу на зборах у Києві

Сьогодні, 3 березня, наша команда провела контрольний поєдинок проти лідера другої ліги «Ниви» з Бузової Київської області. І, якщо 16 лютого «Епіцентр» та «Нива» розписали мирову 1:1, то нині подоляни здолали суперника з рахунком 2:0.

«Епіцентр» – «Нива» 2:0

Голи: Буряк, 74, ГНП, 88.

«Епіцентр» у першому таймі: Жмурко, Мороз, Ничипоренко, Кристін В., Челепелюк, Глущук, Стень, Павлученко (Кристін С., 32), Барбоса, Буряк, Гірний.

«Епіцентр» у другому таймі: Матус (ГНП, 72), Григоращук, Мороз, Жмуйда, Кристін С., Миронюк, Чепелюк (Глущук, 67, ГНП, 81), Кристін С., Пучковський, Ляшенко, Буряк (ГНП, 75).

Початок гри на стадіоні Київського національного університету будівництва і архітектури був на зустрічних курсах. Жодна з команд, по суті, довго не тримала м’яч, а намагалася провести швидку атку. Ось тільки до ударів справа не доходила. Хіба що можна згадати ближче до середини першого тайму удар Владислава Кристіна, який був неточним. А під завісу першої сорокап’ятихвилинки небезпечно пробивав і Барбоса да Сілва, але «Ниву» врятував голкіпер. Водночас, суперник також відповів небезпечним ударом зі штрафного – але в цьому епізоду свою майстерність продемонстрував Роман Жмурко.

У перерві наставники обох команд провели ряд замін. А другий тайм став цікавішим на моменти. Вже на 51 хвилині Микола Миронюк міг відкривати рахунок у матчі, але «Ниву» знову врятував голкіпер. Утім, на 74 хвилині й він виявився безсилим після того, як Станіслав Кристін своєю передачею вивів Руслана Буряка на побачення з воротарем – форвард «Епіцентру» не схибив – 1:0.

Доволі швидко подоляни могли подвоїти успіх, але удару Тарасу Пучковського не вистачило точності. «Нива» ж за декілька хвилин була близькою до того, аби відновити рівновагу в рахунку. Та цього разу точності забракло гравцеві друголігового клубу, який не влучив у ворота з лінії воротарської.

Результативну ж крапку в грі поставив гравець, який перебуває на перегляді в «Епіецнтрі». Саме він, після прострілу Андрія Ляшенка, який, нагадаємо, став новим футболістом нашої команди, перевів м’яч у сітку воріт – 2:0.

«Епіцентр» продовжує свою підготовку до чемпіонату. Вже в неділю, 5 березня, команда Сергія Нагорняка зіграє ще один спаринг у Києві. Цього разу проти лідера чемпіонату Київської області, а також чемпіонату України серед аматорів (група 2) – «Дружби» з Мирівки.