ФК «Епіцентр» вітає з Днем народження почесного президента Олександра Герегу!

Шановний Олександре Володимировичу! Від імені усієї дружньої родини ФК «Епіцентр» прийміть найтепліші та найщиріші вітання!

Дякуємо Вам за підтримку, віру, розвиток клубу та вагомий внесок у його становлення. Ваші мудрість, наполегливість і далекоглядність є важливими орієнтирами для нас усіх.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, миру, добробуту, сімейного тепла, гармонії та невичерпної енергії для втілення всіх задумів і планів. Нехай поруч завжди будуть рідні люди, надійні друзі та однодумці, а кожен день приносить нові приводи для радості й гордості.

Нехай усі Ваші починання супроводжуються успіхом, а футбольний клуб «Епіцентр» і надалі дарує Вам та нашим уболівальникам яскраві емоції, красиву гру та нові перемоги!

З Днем народження!

З повагою – колектив футбольного клубу «Епіцентр».