До Вашої уваги світлини з контрольного поєдинку, який ФК «Епіцентр» 12 лютого в Києві. Суперником нашої команди став ФК «Денгофф» з Денихівки Київської області. Матч завершився внічию 3:3.
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/dengoff-epicentr20-1024x576.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/dengoff-epicentr29-1024x644.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/dengoff-epicentr27-1024x576.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/dengoff-epicentr21-1024x576.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/dengoff-epicentr23-1024x576.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/dengoff-epicentr25-1024x576.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/dengoff-epicentr24-1024x576.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/dengoff-epicentr22-1024x576.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/dengoff-epicentr28-1024x576.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/dengoff-epicentr26-1024x576.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/dengoff-epicentr-1024x576.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/dengoff-epicentr7-1024x576.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/dengoff-epicentr8-1024x576.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/dengoff-epicentr3-1024x576.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/dengoff-epicentr11-1024x576.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/dengoff-epicentr13-1024x576.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/dengoff-epicentr4-1024x576.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/dengoff-epicentr5-1024x576.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/dengoff-epicentr10-1024x576.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/dengoff-epicentr12-1024x576.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/dengoff-epicentr15-1024x576.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/dengoff-epicentr19-1024x661.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/dengoff-epicentr18-1024x576.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/dengoff-epicentr16-1024x576.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/dengoff-epicentr14-1024x576.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/dengoff-epicentr9-1024x576.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/dengoff-epicentr17-1024x652.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/dengoff-epicentr1-1024x576.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/dengoff-epicentr6-1024x631.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/dengoff-epicentr2-1024x576.jpg)
До Вашої уваги світлини з контрольного поєдинку, який ФК «Епіцентр» 12 лютого в Києві. Суперником нашої команди став ФК «Денгофф» з Денихівки Київської області. Матч завершився внічию 3:3.