26 червня у Дунаївцях кам’янець-подільський ФК «Епіцентр» провів контрольний поєдинок проти хмельницького «Поділля».
Нагадаємо, гості на 26 хвилині матчу відкрили рахунок з пенальті, але вже на 28 хвилині Сергій Стень відновив рівновагу. Згодом, на 54 хвилині голом у воротах хмельничан відзначився і Андрій Ляшенко. У підсумку «Епіцентр» переміг 2:1.
Фото з матчу «Епіцентр» – «Поділля»:
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/epicentr-podillya-sp26-06-1-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/epicentr-podillya-sp26-06-2-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/epicentr-podillya-sp26-06-4-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/epicentr-podillya-sp26-06-5-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/epicentr-podillya-sp26-06-6-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/epicentr-podillya-sp26-06-7-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/epicentr-podillya-sp26-06-8-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/epicentr-podillya-sp26-06-9-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/epicentr-podillya-sp26-06-10-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/epicentr-podillya-sp26-06-11-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/epicentr-podillya-sp26-06-12-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/epicentr-podillya-sp26-06-13-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/epicentr-podillya-sp26-06-14-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/epicentr-podillya-sp26-06-15-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/epicentr-podillya-sp26-06-16-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/epicentr-podillya-sp26-06-17-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/epicentr-podillya-sp26-06-18-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/epicentr-podillya-sp26-06-19-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/epicentr-podillya-sp26-06-20-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/epicentr-podillya-sp26-06-21-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/epicentr-podillya-sp26-06-22-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/epicentr-podillya-sp26-06-23-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/epicentr-podillya-sp26-06-24-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/epicentr-podillya-sp26-06-25-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/epicentr-podillya-sp26-06-26-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/epicentr-podillya-sp26-06-27-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/epicentr-podillya-sp26-06-28-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/epicentr-podillya-sp26-06-29-1024x683.jpg)
![](https://fcepicentr.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/epicentr-podillya-sp26-06-30-1024x683.jpg)