Карпати – Епіцентр: «джокери» Маркевича зробили справу

2 вересня у Львові пройшов матч 6 туру чемпіонату України в Першій лізі групі «А», в якому «Карпати» приймали кам’янець-подільський «Епіцентр». На жаль, наша команда, нереалізувавщи свої моменти, двічі пропустила та поступилася.

Технічні дані матчу:

«Карпати» – «Епіцентр» 2:0

Голи: Крістіан, 74, Равлик, 81.

Попередження: Порох, 61 – Гірний, 42.

«Карпати»: Кожухар, Бабогло, Порох, Сухар, Полегенько, Рябов (Клименко, 63), Чачуа, Костенко (Романюк, 46), Картушов (Равлик, 73), Демченко (Мизюк, 82), Іґор Невес (Крістіан, 73).

Головний тренер Мирон Маркевич.

«Епіцентр»: Чернобай, Жмуйда, Мороз, Григоращук, Кристін, Глущук (Миронюк, 65), Ліповуз (Кравчук, 76), Беженар, Ляшенко (Бендера, 34), Стень (Гринь, 65), Гірний.

Головний тренер Сергій Нагорняк.

Поєдинок у Львові розпочався саме з атаки кам’янчан. Вже на першій же хвилині Максим Гірний увірвався у штрафний майданчик «Карпат», а потім, «розібравшись» із захисником, пробив з розвороту з метерів 13-ти – Кожухар був на місці. Господарі ж відповіли неточним уадром Чачуи на 10 хвилині.

Згодом знову Гірний мав шанс забивати. На 17 хвилині Андрія Ляшенко прострілював саме на Максима, але тому невистачило якоїсь дещиці, аби дотягнутися до м’яча та переправити його ворота львівської команди.

«Епіцентр» намагався й надалі загрожувати воротам «Карпатам». Але удари Андрія Беженара та Степана Григоращука на 20 та 22 хвилинах були повз ворота.

«Карпати» ж також мали шанс забити, коли на 24 хвилині Демченко головою замикав простріл – поруч зі стійкою. Згодом вжпе Ігор Невес загрожував воротам гостей – але Сергій Чернобай надійно зіграв.

На жаль, вже на 34 хвилині Сергію Нагорняку довелося робити вимушену заміну – травму руки отримав Андрій Ляшенко. Наскільки вона серйозна, стане відомо пізніше, коли півзахисник «Епіцентра» пройде медобстеження.

Ну, а перший тайм завершився внічию 0:0. І по суті на початку другої половини гри жодній з команд не вдавалося провести справжню гостру атаку. Звісно, можна загудвати удари Беженара чи Невеса, але вони були не точними.

Та на 62 хвилині матчу кам’янчани мали відмінну нагоду відкрити рахунок у грі, коли після кутового Владислав Мороз «продавив захист» «Карпат» та пробив головою. М’яч пролетів бпоруч зі стійкою. Наставник львів’ян Мирон Маркевич на 73 хвилині вирішив випустити одразу двох новачків своєї команди – бразильця Крісітана та ексгравця «Агробізнеса» Віталія Равлика.

І вже за якусь мить… Крістіан лише другим дотиком до м’яча за матч відкрив рахунок у грі – 1:0. Ачерез сім хвилин забив і Равлик – потужний удар з середньої відстані і рахунок 2:0.

Кам’янчани намагалися зламати хід гри. Але «Карпат» зосередилися на захисних редутах і втримали перевагу в два м’ячі. Тож «Епіцентр» поступається та повертається додому. Наступна гра в Кам’янці-Подільському проти «Буковини».