Металіст – Епіцентр: перший матч і перша перемога

29 липня кам’янець-подільський «Епіцентр» зіграв свій стартовий поєдинок нового чемпіонату України в Першій лізі. В Ужгороді кам’янчани здолали харківський «Металіст».

Технічні дані матчу:

«Металіст» – «Епіцентр» 0:1

Голи: Стень, 68

Попередження: Бусько, 66, Чідомере, 84 – Козловський, 90.

«Металіст»: Рибак, Абрамов, Бусько, Гомес Феррейра, Дігтярь, Чідомере, Підручний, Рязанцев, Багачанський, Мораренко (Кайдалов, 46, Вернаттус, 59), Синчук (Приходько, 82).

Головний тренер Андрій Аніщенко.

«Епіцентр»: Чернобай, Климець, Григоращук, Мороз, Кристін В. (Козловський, 66), Ліповуз, Миронюк (Глущук, 83), Беженар (Полюлях, 89), Стень, Ляшенко (Бендера, 89), Гірний.

Головний тренер Сергій Нагорняк.

Матч в Ужгороді був для обох команд занадто важливим. Ще б пак, адже він перший у новому сезоні, а тому обидві команди прагнули розпочнати чемпіонат із позитивного результату. Але в футболі так буває – хтось перемагає, а хтось програє.

Вже з перших хвилин футболісти обох команд почали активно діяти на футбольного газоні стадіону «Авангард». Але безрезультатно. Хіба що на старті поєдинку можна згадати небезпечні удари Максима Гірного та Андрія Ляшенка. Але Гірний «заліз» в офсайд, а Ляшенко пробив не точно. Номінальні господарі ж відповіли також не влучним ударом Багачаньского.

Середина ж першого тайму пройшла більше в позиційній боротьбі. Кам’янчани контролювали м’яч, але цей контроль втілити в бодай удари по воротах Рибака ніяк не вдавалося. Лише під завісу тайму «Епіцентр» міг розраховувати на те, що відкриє рахунок у грі, коли вже у компенсований арбітром час заробили штафний. До воріт було метрів 27, але це не завадило Сергію Стеню пробити сильно та майже влучно. Чому майже? Бо «Металіст» вртяувала поперчина воріт.

Другий тайм став важчим для обох команд. Мабуть, дощ, який розпочався ще в першому таймі, вніс свої корективи. Утім, як тільки опади припинилися… «Епіцентр» заробив штрафний. Цььго разу Стень, який пробивав з метрів 16-ти, був бездоганним – пробив і забив – 0:1.

«Металіст», звісно, намагався врятувати матч. Утім, гості надійно переревали атаки харків’ян та інколи непогано діяли в контрнападі. Щоправда, рахунок у грі так і не змінився. Але цей рахунок цілком задовольнив ФК «Епіцентр». Є перша перемога в сезоні!