Прикарпаття – Епіцентр: забили три, але…

15 вересня в 8 турі чемпіонату України з футболу в Першій лізі групі «А» кам’янець-подільський ФК «Епіцентр» в Івано-Франківську зіграв із «Прикарпаттям».

Технічні дані матчу:

«Прикарпаття» – «Епіцентр» 2:2

Голи: Беженар, 20 (автогол), Кравчук, 44, Гірний, 74 – Тітаєвський, 26.

Попередження: Миронюк (22), Алібеков (51), Мороз (57, 90+4), Гірний (67) – Тітаєвський (40), Барчук (51), Бучакчийський (60), Демків (76), Соловйов (90+3).

Вилучення: Мороз, 90+4 (друга жовта картка)

«Прикарпаття»: Герич, Француз, Швець, Демків, Романов (Соловйов, 52), Сьомка (Попчук, 46), Шинкаренко, Геник (Бучакчийський, 52), Тітаєвський, Барчук (Радульський, 65), Хома (Цюцюра, 80).

Головний тренер Олег Рипан.

«Епіцентр»: Чернобай, Кристін С. (Гринь, 65), Мороз, Григоращук, Кристін В., Алібеков (Глущук, 73), Миронюк (Климець, 46), Кравчук (Ляшенко, 58), Бендера (Стень, 46), Беженар, Гірний.

Головний тренер Сергій Нагорняк.

Вже з перших хвилин поєдинку в Івано-Франківську стало очевидним, що «Епіцентр» приїхав у гості виключно за перемогою. Адже тренерський штаб кам’янчан виставив атакувальну схему на цей поєдинок. Ось тільки втілити все бажане в дійсність не вдалося.

Стартові хвилини матчу були за гостями. «Епіцентр» взяв м’яч під контроль та почав шукати «щастя» біля чужих воріт. Щоправда, гостроти та агресії попереду не вистачало. Господарі ж чекали на свій момент, побудуваши свою гру на контрипадах. Але результат їм принесло стандартне положення – кутовий, який вони заробили після удару Романова, з яким Чернобай впорався, та на добиванні міг зіграти Барчук, але його випередив Кравчук, який виніс м’яч за межі поля. «Прикарпаття» виконало «корнер» – навіс на ближню стійку і… м’яч влучив в голову Андрій Беженару та залетів у ворота «Епіцентра». Автогол капітана кам’янчан і рахунок став 1:0.

Поки гості намагалися оговтатися від нелогічного та прикрого пропущенного голу, «Прикарпаттю» на 26 хвилині вдалося провести швидку контратаку, яка завершилася прострілом Шинкаренка на Тітаєвського, який в один дотик з метрі 14-ти влучно пробив – 2:0.

«Епіцентр» продовжував контролювати м’яч. І на 29 хвилині, після потужного удару Станіслава Кристіна, вже Геричу довелося показувати свою майстерність. Та під завісу першого тайму кам’янчанам вдалося все таки втілити свобю перевагу у забитий гол. Після Навісу того ж Станіслава Кристіна Герич кулаком вибив м’яч на лінії штрафного майданчика, де одразу зльоту пробив Данило Кравчук – рахунок став 2:1, а цей м’яч для півзахисника «Епіцентру» став дебютним за нашу команду.

Після перерви малюнок гри майже не змінився. «Епіцентр» контролював м’яч, але всі атаки кам’янчан завершувалися на підступах до штрафного майданчика. Та на 64 хвилині був момерт в Станіслава Кристіна зрівняти разунок після передачі Ахмеда Алібекова – але Стас з 10 метрів пробив не точно.

Утім, на 74 хвилині «Епіцентру» здавлося забити. Стень відпасував на Ляшенко, той прострелив на Гріного, і Максим з метрів 10-ти одразу пробив – 2:2.

Господарі майже одразу могли знову повести в рахунку, але Попчук з непоганої позиції пробив повз ворота. Та й гості моментально відповіли – після навісу Беженара Андрія Ляшенко головою пробив… поруч зі стійкою.

«Епіцентр» до фінального свистка намагався вирвати перемогу над «Прикарпаттям», але… А вже на 90+4 хвилині другу жовту картку отримав Владислав Мороз, і кам’янчани менше хвилини догравали у меншості. Отож, нічия 2:2. Далі – домашній матч 23 вересня проти «Ниви» з Бузової.