Результативна нічия в матчі Епіцентру проти Чернігова

Сьогодні, 26 лютого, наша команда в Києві зіграла свій третій контрольний матч, готуючись до чемпіонату  України VBET UA Перша. Суперником «Епіцентру» став футбольний клуб «Чернігів».

«Епіцентр» – «Чернігів» 3:3

Голи: Буряк, 30, Ляшенко 31, Гірний, 85 – Сердюк, 1, Школьний, 55, ГНП, 58.

Склад «Епіцентра» в першому таймі: Жмурко, Кристін В., Оберман (Мороз, 15), Ничипоренко, Шевченко, Чепелюк, Кристін С., Ляшенко, Пучковський, Буряк, Гірний.

Склад «Епіцентра» в другому таймі: ГНП (ГНП, 75), Жмуйда, Григоращук, Ничипоренко, Шевченко, Мороз, Кристін С., Буряк (ГНП, 75), Кристін В., Барбоса, Гірний.

Тренерський штаб нашої команди не зміг задіяти усіх футболістів. Адже Миронюк, Беженар та Стень хворіють, а Глущук та Чернобай, які мали пошкодження, лише починають тренуватися. Крім цього, вже на хвилині 15-ій довелося робити вимушену заміну, оскільки травму отримав Євген Оберман, який перебуває на перегляді. Решта ж футболістів, які все таки зіграли проти чернігівчан, вийшли на поле київського стадіону «Чемпіон» після високих навантажень, які нині вони отримують на тренуваннях. А тому, як зізнався головний тренер ФК «Епіцентр» Сергій Нагорняк, його команда сьогодні виглядала важко, а ось суперник був швидшим та свіжішим.

«Важко було, бо два дні тому в нас був день високого навантаження і хлопці дуже втомлені, але це нормально. Ближче до середини першого тайму ми перехопили ініціативу та пішли на перерву за рахунку 2:1, каже головний тренер «Епіцентру» Сергій Нагорняк. –  У другому таймі випустили тих, хто був у запасі. І знову десь втома далася взнаки, пропустили дві атаки та вкотре довелося відіграватися. Але нічого, програвали, важкувато було, але потім під завісу матчу Максим Гірний зрівняв рахунок».

Як зізнається Сергій Миколайович, для нього нині результат контрольних матчів відходить на другий план. «Звісно, я завжди налаштовую хлопців на перемогу, але мені зараз головніше зміст самої гри. Сьогодні було видно, що хлопцям дуже важко. Але це нормальний процес на зборах, маємо його пройти, легкість нам потрібна буде в чемпіонаті. Та й є моменти, над яким потрібно працювати. Що, власне, і робимо», – зауважує Сергій Нагорняк.

ФК «Епіцентр» продовжує підготовку до чемпіонату в Києві. За планами тренерського штабу, наступний контрольний поєдинок команда проведе 1 березня проти ФК «Штурм» із Іванкова Київської області.