27 червня 2020 року розпочалася історія громадської організації «Футбольний клуб «Епіцентр» (м. Кам’янець-Подільський). Тоді ж на футбольній карті України з’явився клуб, який за шість років пройшов шлях від аматорів до учасника Української Прем’єр-Ліги.
За цей час ми пережили чимало яскравих моментів, здобули важливі перемоги, підкорили нові вершини та вписали не одну пам’ятну сторінку не лише в історію клубу, а й Хмельниччини, адже стали першою командою області, яка виграла Перша лігу. Символічно, що свій шостий День народження ФК «Епіцентр» зустрічає після дебютного сезону в елітному дивізіоні українського футболу, де команда гідно представила Кам’янець-Подільський та Хмельниччину.
Такі досягнення стали можливими завдяки спільній роботі великої футбольної родини «Епіцентру» – засновників, керівництва клубу, тренерського штабу, футболістів, персоналу, партнерів та, звичайно ж, наших відданих уболівальників. Саме ваша підтримка надихає нас рухатися вперед і ставити перед собою нові цілі.
Особливі слова вдячності сьогодні ми адресуємо Збройним Силам України та всім Силам оборони. Саме завдяки мужності та самопожертві наших захисників і захисниць ми маємо можливість працювати, розвивати український футбол і проводити матчі. Низький уклін кожному, хто боронить нашу державу. Слава Героям, які віддали життя в боротьбі з окупантами…
Шість років – це лише чергова сходинка великого шляху. Попереду на нас чекають нові виклики, нові матчі та нові перемоги. Дякуємо всім, хто був і залишається частиною історії ФК «Епіцентр». З Днем народження нас усіх!