ФК  Епіцентр дякує за співпрацю Сергію Стеню та Максиму Гірному

Завершилася майже дворічна співпраця футбольного клубу «Епіцентр» з двома гравцями – півзахисником Сергієм Стенем та нападником Максимом Гірним.

Обидва футболісти дебютували в нашому клубі 27 серпня 2022 року в матчі «Буковина» – «Епіцентр», який завершився тоді з рахунком 1:2.

За цей час 22-річний Сергій Стень провів 53 матчі в складі «Епіцентра», зігравши 3 916 хвилин ігрового часу. На рахунку лівого вінгера за два сезони 9 забитих голів.

Сергій Стень.

23-річний Максим Гірний взяв участь у 40 поєдинках «Епіцентра», провівши на полі 2 721 хвилину хвилини. Нападник відзначився 14 забитими м’ячами у ворота суперників.