Агробізнес – Епіцентр: травми, швидкий гол та нічия

13 жовтня в Волочиську відбувся матчу 12 туру в Першій лізі групі «А», в якому «Агробізнес» приймав кам’янець-подільський «Епіцентр». Як і в першому колі команди знову зіграли внічию. Матч видався важким, але цікавим на моменти.

Технічні дані матчу

Агробізнес – Епіцентр 1:1

Голи: Галенков, 10 – Ліповуз, 64.

Попередження: Попович, 40 – Гірний, 35, Кристін С., 45+2, Мороз, 52, Кравчук, 78

«Агробізнес»: Попович, Бариляк, Даценко, Заєць, Квасний (Лень, 67), Теплий (Тишинінов, 67), Толочко, Гаврушко (Свистун, 27), Галенков, Кузьмин (Грицак, 82), Волков (Шостак, 67).

Головний тренер Олександр Чижевський.

«Епіцентр»: Жмурко, Кристін В., Мороз, Григоращук, Климець (Кристін С., 13), Алібеков (Беженар, 29), Ліповуз, Глущук (Миронюк, 46), Стень, Кравчук, Гірний (Ляшенко, 46).

Головний тренер Сергій Нагорняк.

Ще до початку поєдинку тренерський штаб ФК «Епіцентр» зіштовхнувся з неабиякими труднощами. Чимало футболістів команди перехворіли, а тому підійшли до гри не в кращій формі. Крім цього, за 15 хвилин до матчу на розминці трамвувався голкіпер Сергій Чернобай, який мав виходити в стартовому складі. А тому екстренно довелося вносити зміни – і позицію в воротах зайняв Роман Жмурко, який цей тиждень, через хворобу, навіть не тренувався. Та на цьому проблеми кам’янчан у п’ятницю 13-го не завершилися…

Вжен на 3 хвилині матчу «Агробізнес» міг відкривати рахунок у матчі, коли господарі вивели віч-на-віч із Романом Жмурком іншого Романа – Кузьмина. І голкіпер «Епіцентру» врятував свою команду від голу. Але на 10 хвилині господарям вдалося вразити ворота гостей, коли після навісу на дальню стійку влучним ударом відзначився Денис Галенков – 1:0.

На цьому проблеми кам’янчан не завершилися. Вже на 13 хвилині тренерський штаб «Епіцентру» зробив вимушену заміну – травмувався Олександр Климець, якого замінив Станіслав Кристін.

На 24 хвилині матчу «Агробізнес» знову міг забити – відбулася друга «дуель» Кузьмина із Жмурком, і вдруге переможцем став голкіпер «Епіцентра».

А на 27 хвилині вже господарям довелося робити вимушену заміну – через травму поле залишив Іван Гаврушко. Ще через дві хвилини… вже «Епіцентру» знову потрібно було вносити зміни до складу, адже травмувався Ахмед Алібеков. Тож лише за півгодини матчу кам’янчани використали два з тьрох дозволених слотів для замін…

Утім, до перерви більше голів не було, як, власне, і якихось небезпчених моментів. Інша справа – в другому таймі.

У перерві тренерський штаб «Епіцентру» використав право на заміни, випустивши Миронюка та Ляшенка, які замінили Глущука та Гірним. І з перших хвилин почали активніше діяти попереду та створювати небезпечні моменти біля воріт «Агробізнеса».

На 64 хвилині мату кам’яначани отримало право на кутовий – Сергій Стень навісив у воротарський майданчик, де Андрій Ліповуз прокинув м’яч на дальню стійку на Владислава Мороза. Центральний захисник одразу ж повернув м’яча Ліповузу і Андрій головою з кількох метрів переправив його у ворота суперника – 1:1. Це другий гол Ліповуза в сезоні в друнгому поспіль матчі!

На 66 хвилині кам’янчани могл повести в рахунку – Микола Миронюк закинув м’яча в штрафний майданчик господарів, куди вже влетів Владислав Кристін – Влад прокинув його далі та проштовхнув крізь голкіпера, але перевести у ворота не зміг.

Господарі ж відповіли на 75 хвилині, коли після кутового головою пробивав Семен Даценко – кам’янчан врятувала стійка воріт. Далі – знову небезпечні атаки «Епіцентра». Але якщо на 77 хвилині з ударом Андрія Беженара впорався Андрій Попович, то на 79 хвилині Данило Кравчук просто не влучив у ворота суперинка з лінії воротарського майданчика. Згодом, на 88 хвилині, знову на вістрі був Кравчук, але його удар головою також був неточним.

Отож, матч так і завершився внічию 1:1.