Прикарпаття – Епіцентр: важка, але переможна гра

15 серпня в Івано-Франківську кам’янець-подільський ФК «Епіцентр» зіграв матч третього попереднього етапу Vbet Кубка України 2023/2024. Cуперником нашої команди став ФК «Прикарпаття». І… переможцем цього протистояння стала наша команда, яка вийшла в 1/16 фіналу!

Технічні дані матчу:

«Прикарпаття» – «Епіцентр» 1:2

Голи: Француз, 88 (з пенальті) – Бендера, 22, Мороз, 76.

Попередження: Сьомка, 62, Тітаєвський, 66, Попчук, 79 – Буряк, 4, Козловський, 38

«Прикарпаття»: Бобинець, Демків, Матушевський (Швець, 63), Попчук, Француз, Тітаєвський, Романов (Соловйов, 74), Стаднік, Радульський (Сьомка, 46), Рудюк (Бучакчийський, 46), Хома (Барчук, 61).

Головний тренер Олег Рипан.

«Епіцентр»: Жмурко, Григоращук, Мороз, Козловський (Ляшенко, 46), Кристін С., Полюлях, Глущук (Ліповуз, 67), Жмуйда, Бендера (Стень, 67), Буряк (Беженар, 67), Гринь (Гірний, 74).

Головний тренер Сергій Нагорняк.

Календарний графік матчів, за якими до цього поєдинку підійшли обидві команди, легким не назвеш. Адже обидві команди грають, по суті, кожні 3-4 дні. А тому й не дивно, в кубковому протистоянні тренерські штаби як «Прикарпаття», так і «Епіцентру», провели чимало ротацію футболістів на цю гру. Утім, це ажніяк не означало, що якась із цих команд не бажає пройти до наступного етапу. Підтвердження цього став сам матч, в якому було багато боротьби та інтрига наприкінці.

Утім, саме «Епіцентру» вдалося першим забити в цій зустрічі. Кам’янчани, яким на старті гри довелося втримувати натиск господарів, на 22 хвилині поєдинку провели стрімку атаку, яку розпочав голкіпер Роман Жмурко, вибивши м’яч у центральне коло на Сергія Гриня. Одинадцятий номер «Епіцентра» майстерно позбувся опіки Сергія Романова та вивів Івана Бендера майже віч-на-віч із голкіпером «Прикарпаття». Лівий вінгер кам’янчан «врізався» в штрафний майданчик та пробував у дальній від Андрія Бобинця кут – 0:1.

Майже одразу пролунав сигнал «Повітряна тривога» і матч призупинили. До слова, це перший поєдинок для кам’янчан, який зупиняють через тривогу. Вимушена пауза тривала годину, а на табло секундомер показував 23 хвилини 20 секунд… І ось, гра відновилася. «Прикарпаття» намагалося відіграти, але гості не давали їм для цього можливості. Натомість, на 28 хвилині Бендера міг оформювлювати «дубль». «Епіцентр» провів швидку атаку, участь в якій взяли Руслан Буряк, Сергій Гринь та Іван Бендера… ось тільки в заключній стадії автору першого гола не вдалося переграти голкіпера івано-франіквської команди.

А в другому таймі тренери обох команд почали поступово робити заміни. І вони спрацювали. На 76 хвилині Сергій Стень, який з’явився на полі дев’ятьма хвилинами раніше, навісив від кутового прапорця на дальню стійку «Прикарпаття», де Владислав Мороз, який прийшов на цей стандарт, результативно замкнув цю передачу – 0:2.

Утім, івано-франківці «билися» до останнього. І на 87 хвилині Роман Барчук, який також вийшов на заміну в цій грі, заробив для своєх команди пенальті. Його і реалізував Василь Француз – 1:2.

Більше голів у цьому протистоянні не було. Тож «Епіцентр» здобув перемогу та пройшов до наступного етапу Кубка України, матчі якого, попередньо, пройдуть 23 серпня. Суперник визначиться під час жеребкування 17 серпня.