Футбольний клуб «Епіцентр» та голкіпер Нікіта Федотов продовжили співпрацю, яка почалася взимку цього року.
Новий контракт із 26-річним стражем воріт розрахований до 30 червня 2028 року.
Нагадаємо, Нікіта Федотов дебютував за наш клуб у цьому році в матчі 18-туру VBET Української Прем’єр-Ліги проти київського «Динамо». А після переможної гри над «Поліссям» увійшов до символічної збірної 28-го туру.
Бажаємо Нікіті Федотову прогресувати та зберігати ворота «Епіцентру» завжди «сухими»!